İADE VE CAYMA KOŞULLARI

Garanti ve İade Koşulları
Sattığımız tüm ürünler  firmamız garantisi altındadır.
ÖZTUNÇ a gönderdiğiniz ürünler mağazalarımızda yeni ürün ile değiştirilerek değişim veya ücret iadesi olarak tarafınıza gönderilir.
İade Şartları 
Ürünü İade Etmek İstiyorum, Ne Yapmalıyım? 
Satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde neden belirterek iade veya değişim yapabilirsiniz. Ürünü iade edebilmeniz için aşağıda bulunan iade şartlarına uymanız gerekmektedir. Aksi taktirde gönderdiğiniz ürün tarafımızdan kabul edilmeyecektir. 

İade kargonuzu Mng kargo ile göndermeniz gerekmektedir.

İade kampanya kodu ile iadenizi kargo firmasına vermeniz gerekmektedir. Mağaza yetkililerimize ulaşıp iade kodu alabilirsiniz.

İade veya değişim süresi yedi (7) gündür.
İade veya değişim talebinizi sitenin anasayfasında en alt kısımda bulunan İade form sayfasını doldurarak göndermelisiniz. veya 0533 285 92 38 numaralı telefonumuzu arayarak mağazamıza bildirebilirsiniz. 
İade veya değişim yapılacak ürünün faturası, kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir. Ürünlerde cayma hakkının kullanılması için ürünün ambalajının açılmamış bozulmamış ve kullanılmamış olması şartına bağlıdır. Aksi takdirde iade kabul edilmeyecektir. 
Hijyenikliği bozulabilecek beslenme aksesuarları vs.. ürünlerinin kesinlikle iade veya değişimi söz konusu değildir.
Ürünü adresimize kargo firması ile gönderirken orijinal kutusu zarar görmeyecek şekilde muhafaza edilmelidir. 
Ürünün orijinal kutusu zarar görmeden ve faturası elimize ulaştığından itibaren beş (5) iş günü içinde iade işlemi kredi kartınıza yapılacaktır.
Fabrikamızda iade işlemleri sadece hafta içi (Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma) yapılmaktadır.

Sipariş verdiğiniz ürünleri, teslimat sırasında sevk irsaliyesi ile karşılaştırarak kontrol ediniz. Ürünlerin eksik ya da hasarlı olduğunu düşündüğünüz durumda,
kargo yetkilisine tutanak tutturarak paketi teslim almayınız.

Ürünü teslim aldığınızda, kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini ve internet sitemizden talep etmiş olduğunuz ürünün tarafınıza tam
ve sorunsuz olarak teslim edilmiş olduğunu kabul etmiş olursunuz.

3. Parti firmalar aracılığıyla verilen hizmetler ile ilgili gönderilen ürün öztunç gıda iade alamayacaktır.