HAKKIMIZDA

ÖZTUNÇ gıda hayv.inş.ürt.paz.ith.san.tic.ltd.şti 1985’de Elazığ’da kurulan gıda perakende şirketidir. Zamanla perakende sektöründe büyüyerek ÖZTUNÇ AVM olarak mağaza zincirleri kurmuş, 35 senelik tecrübesiyle kurumsallaşarak bölgeye hizmete veren bir firma haline dönüşmüştür.

ÖZTUNÇ AVM bir çok şirketi bünyesine katarak hem perakende sektöründe hem de kanatlı hayvan çiftliği bulunup yumurta üretimi yapmaktadır. DOĞU  ve GÜNEYDOĞU ANADOLU bölgesine yumurta sevkiyatı yapıp bölgeye hizmet vermektedir.

MİSYONUMUZ

     Ürün ve Hizmet Kalitemiz ile alternatifi düşünülmeyen, sektöründe örnek gösterilen, müşteri taleplerine bağlı olarak yeni yatırımlar gerçekleştiren, sektöründe liderlik ve öncülük misyonunu devam ettiren bir kuruluş olmaktadır.

VİZYONUMUZ

    Türkiye genelinde; konusunda uzman, dinamik, eğitim ve gelişime açık, işini seven ekibiyle dengeli ve sağlıklı beslenme ilkesi doğrultusunda 20 yıllık bir tecrübesini teknoloji ile birleştirmiş rekabeti kaliteli hizmet ile yapan konusunda lider bir kuruluş olarak emin adımlarla yükselişimizi sürdürmekteyiz.